هیئت علمی

280


تعداد مقالات

1506


طرح تحقیقاتی

285


مراکز تحقیقاتی

4


کتابخانه

10


پایان نامه ها

233


اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
سامانه کارگاه ها
سامانه کارگاه ها
سامانه مدیریت اطلاعات تحقیقات
سامانه مدیریت اطلاعات تحقیقات
سامانه ثبت پایان نامه و طرح تحقیقاتی
سامانه ثبت پایان نامه و طرح تحقیقاتی
Drug and Advanced Sciences Journal
Drug and Advanced Sciences Journal
پست الکترونیک
پست الکترونیک

ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت

     برنامه ملی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت از ابتداء سال 1393 به دستور جناب اقای دکتر رضا ملک زاده، معاون محترم تحقیقات و فناوری، با هدف اصلی راه اندازی حداقل 20 نظام ثبت بیماری ها در موضوعات اولویت دار حوزه علوم پزشکی و بهداشت در کشور راه اندازی گردیده است. این برنامه وظیفه ساماندهی و حمایت مالی و فنی از راه اندازی نظام های ثبت نوین و همچنین نظام های ثبت در حال اجرا در کشور به عهده دارد. متقاضیان راه اندازی نظام ثبت در هر یک از مراکز پژوهشی، شبکه های تحقیقات و گروه های آموزشی می توانند درخواست های خود را از طریق نامه رسمی به معاونت تحقیقات و فناوری ارسال نمایند. سپس پروپزال مربوطه را با توجه به دستورالعمل آن به دقت تکمیل نموده و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ارسال نمایند.

     اخلاق در پژوهش و توجه به امنیت اطلاعات، رعایت اصول محرمانگی، رعایت حقوق مادی و معنوی تمام دست اندرکاران برنامه های ثبت موضوع مهمی است که از زمان شروع یک برنامه ثبت تا مراحل اجرایی و همچنین بهره برداری از نتایج آن باید همواره مورد توجه مسئولین برنامه های ثبت در کشور قرار گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرایند راه اندازی مرکز ثبت می توانید با کارشناسان این برنامه با شماره 31552263 تماس حاصل نمایید.

اعلان ها