مرکز تحقیقات علوم دارویی

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

معرفی مرکز

 

مرکز تحقيقات علوم دارويي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني اردبیل در سال 1398 در راستای گسترش پژوهش‌های علوم دارویی، افزایش توانمندی‌های تحقیقاتی در سطح ملی و منطقه‌ای، و پرورش نیروهای متعهد در این حوزه تشکیل گردیده‌است. این مرکز دارای برنامه‌های عملیاتی در جهت کمک به درمان و آموزش کشور، حل مشکلات صنعت داروسازی و همچنین ارتقا جایگاه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل از طریق مطالعات بنیادی و کاربردی به‌ خصوص در حوزه‌های سرطان و علوم اعصاب که در استان اردبیل از شیوع بالایی برخوردارند، می‌باشد. شورای پژوهشی مرکز، سياست هاي راهبردی مرکز را بر اساس دستورالعمل‌ها و سياست‌هاي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي تبيين مي‌نمايد. اعضاي شوراي پژوهشي مرکز با توجه به اولويت‌هاي تحقيقاتي مرکز، از علاقه‌مندان در عرصه ‌هاي مختلف علوم دارويي و سایر مراکز تحقیقاتی فعالانه و صمیمانه دعوت به همکاری می‌نماید و کليه طرح‌هاي تحقيقاتي ارسال شده از سوی علاقه‌مندان داخل و خارج از دانشگاه را مورد بررسي قرار مي‌دهد.

 

آخرین اخبار

Dr. Panahpour

 طی حکمی از سوی دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دکتر حمدالله پناهپور به عنوان رئیس مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه منصوب شد.

جلسه معارفه ایشان، امروز یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ با حضور دکتر بهلولی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در سالن جلسه معاونت برگزار شد.

آقای دکتر حمداله پناهپور استاد فیزیولوژی و  مدیر گروه فیزیولوژی و فارماکولوژی دانشکده پزشکی بوده و مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از سوابق اجرایی ایشان می باشد.

درج صحیح وابستگی دانشگاهی (Affiliation) مرکزتحقيقات علوم دارويي

 

Pharmaceutical Sciences Research Center, Ardabil University of Medical Sciences, Ardabil, Iran

مرکزتحقيقات علوم دارويي، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل،اردبیل، ایران